Chwila zapomnienia

Proseksualna.pl: erotyczne szkiełko i oko

Proseksualna.pl – ma za sobą super start, jako najlepszy wortal o tematyce erotycznej, nagrodzony nagrodą EROtrendy 2014 podczas drugiej edycji jedynych targów erotycznych w Polsce EROtrends. Nat, czyli dziewczyna, która pisze o chędożeniu mówi o sobie, że jest propagatorką sekspozytywnego stylu życia. Nie powiela utartych przez setki innych portali wzorców typu: jestem guru a reszta się nie liczy tylko rzeczowo przedstawia swoje racje, wykłada myśli, argumentuje, opisuje fakty i nie gdyba. Jedną z funkcji jej portalu jest recenzowanie produktów co czyni z pieczołowitością, zapałem i inteligencją. Wortal proseksualna.pl pisze o rzeczach ważnych, tak jak w tekście pod tytułem 5 mitów o seksie i raku. Potrafi swoimi tekstami wzruszyć: [cyt.] … Seks nie jest dobrem luksusowym – jest nam potrzebny do życia tak samo, jak jedzenie i sen. Pacjentki wraz z postawieniem diagnozy nie dziecinnieją i nie wyłączają się „od pasa w dół” (aczkolwiek wiemy, że seks jest przede wszystkim w głowie). I pisze o erotyce, seksie, seksualności w sposób normalny, co dzisiaj nie jest aż tak częste w Polsce.

proseksualna

Jej teksty blogowe potrafią zainspirować, tak jak na przykład tekst pt. Bicz, pliz! Pisze w nim o tym, jak wybrać bicz, jak nim uderzać, jak sprawić przyjemność. Czytając albo otwiera się oczy, że tak można albo chce się czytać więcej … Nie stroni od tematów taboo, takich jak tekst pt. Zdradziłam mojego faceta. Zresztą tematy taboo, to prawie jej specjalność (masturbacja, palcówka, lody, seks od tyłu, itp.) , co czyni wortal jeszcze bardziej wartościowym.

Niewiele zjawisk w tak zwanej przestrzeni medialnej pozostawia po sobie tak pozytywny ślad, jak wortal proseksualna.pl . Kibicujemy zatem i życzymy rosnącej rzeszy czytelników i fanów.

Naszym zdaniem Nati i jej wortal zasługują na szczególe polecenie.


Źródła:

http://proseksualna.pl/gadzety/lelo-smart-wand-medium-czy-kobiety-rzeczywiscie-uzywaja-tego-do-masazu-karku/
https://www.facebook.com/proseksualna
http://www.dolcevitamagazyn.pl/strona/smaki+%C5%BCycia/sekspozytywny_thinkstyle_czyli_ile_masz_seksu_w_glowie

 

  • Kalinka

    gratulacje! czytamy ….